Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2007, 16:00   #308
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Cytat:
Czytając ten Twój system walki, cieszę się że siedzę na jakimś odludziu (właściwie to spadam) i nie muszę walczyć...
hehe XD

Cytat:
Wszystko ładnie, pięknie tylko jak mamy rozpoznać styl wroga, będziesz przed walką pisał co dostrzegła postać gracza?
Zdaje mi się, że opisy w stylu tego Nomada, który popisywał się przed walką na arenie wystarczą do poznania stylu...może mi się tylko wydaje

Cytat:
I jeszcze jedno co z sytuacjami krytycznymi?? O co mi chodzi już tłumacze. Załóżmy że mój przeciwnik powalił mnie(coś jak w walce z kharimem) w mojej ścieżce walki przypada dajmy na to szarża, czego w takiej sytuacji bym nie zrobił bo jest niewykonywalna.
Niewykonalna? Jak to, wtedy rzucasz się jak dziki wąż chwytając za nogi oponenta, gryząc go po kostkach i nie zważasz na nic

Cytat:
Podczas potyczki na gg można było reagować odpowiednio do aktualnych poczynań wroga.
Tak...i można było się nieźle pogubić...Ja mogłem...
 
Ra6nar jest offline