Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2020, 20:46   #39
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Ech, nie cierpię doca. I nie mam pojęcia co napisać, więc nie wiem, czy wyrobię się w terminie.
Nie raz miałem ten sam problem i nie raz będę go jeszcze miał. Mój sposób: odpisz na posta MG. Wylej na papier odczucia/przemyślenia/spostrzeżenia postaci odnośnie kolejnych (bądź niektórych) akapitów. Co Higashi myśli o Hulee V, o Krakex, o ulach generalnie, o tym kosmoporcie, o ich misji. Woda płynie (i to nawet czysta), charakter postaci praktykowany, jest co pisać i co czytać. I bam, kloc-post znikąd.
Na koniec wstawić jakieś konkrety, choćby to miało być "zwracam uwagę na zasłonę między Materium a Immaterium, pilnuję otoczenia".
A poza tym nie ma powodu by pisać nie wiadomo jakie elaboraty. Długość "na avatar" styknie.

EDIT: Mi Raaz odpisał, załatwiając za jednym zamachem środek transportu i melinę. Czytajcie jego posta (i siebie nawzajem, zawsze i uważnie, by nie było fakapów). Jeśli ktoś chce pisać o miejscówie (np. Ty 131313), to pisz bazując na zrębach klepniętych przez Mi Raaza. Żeby nie wyszło tak, że on pisze o hotelu kontenerowym, a Ty np. o kapsułowym czy jakiejś ruderze 100 km dalej.
Baczcie też na deklarację Azraela post wyżej. Nowe ciuchy dla ekipy w pieczy jego postaci.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 30-09-2020 o 22:01.
Micas jest offline