Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2020, 12:49   #34
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
A ja sobie trochę poczytałam o praworządnych neutralnych bogach i okazało się, że bóstwo mojej postaci najbardziej pasowałby jako aspekt Amaunatora, ew. z drobnymi ustępstwami Torma, a nie Helma. Ale cóż, stało się Aspekty potrafią mocno odbiegać od głównej formy bóstwa, a i herezje są nierzadkie w Faerunie... Zaletą tej pomyłki jest to, że Rita i Nicodemus nie wierzą w to samo bóstwo. Więc zawsze jakiś plus

A co do przygody, to też jestem ciekawa co się dalej stanie. Bo słyszałam dużo dobrych opinii o niej, a nigdy nie było okazji zagrać. Poza tym podoba mi się skład naszej drużyny. Co też dodaje smaku przyszłym wydarzeniom.
 
Alex Tyler jest offline