Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2007, 19:57   #1
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
[Autorski] Master Of Fighting

... Od zarania dziejów ludzie ścierali sie w wielkich wojnach z bardzo różnych powodów. Często też każdy z nas toczył małą wojenkę z kimś kogo dobrze zna lub z całkiem przypadkową osobą. Jednakże na świecie zawsze przebywała nie wielka grupa ludzi która wyróżniała się spośród tłumu. Tą grupką są ludzie znający sztukę obrony. Jak wiadomo każdy z nich specjalizował się w czymś innym. Jeden był mistrzem walki bezpośredniej przy użyciu samych pięści inny walczył samymi nogami. Po wielu latach nic się nie zmieniło, no może nie licząc tego że wielu ludziom wydaje się że poznała sztukę walki. Jednak wy jesteście inni, odziedziczyliście potencjał po swoich przodkach. Jeśli teraz właśnie na myśl przychodzi wam starożytne cesarstwo azjatyckie, poniekąd macie dobre skojarzenie. Na wasze nieszczęście ten świat odszedł na zawsze, tak wiec na waszej drodze spotkanie wielu niehonorowych ludzi który za wszelką cenę będą starali się wam udowodnić że opanowali sztuki walki. Może niektórzy z nich będą temu bliscy ale tylko wam uda się tak naprawdę zbliżyć do perfekcyjnej kontroli ciała i ducha.

================================================

Witam po małym i krótkim wstępie zapraszam na rekrutacje do mojego systemu autorskiego w którym waszym głównym zadaniem będzie walczyć wręcz. Tutaj podaje wam link do całej wiedzy z która zaznajcie się dokładnie:

http://lastinn.info/blogs/viewblog.php?entry=181

Poniżej macie szkic karty który możecie uzupełnić o dodatkowe dane swojej postaci takie jaki historia, charakter, co lubi a czego nie i inne tego typu rzeczy. Im więcej ciekawostek tym większa szansa na miejsce w sesji.

Rekrutacja trwa dopóki nie znajdę odpowiednich 5 graczy którzy urzekną mnie swoimi postaciami tak wiec nie ma sie co śpieszyć.

A byłbym zapomniał jesteście podzielenie na dwie drużyny jedna jest zła druga dobra wtedy sesja będzie ciekawsza. Jednak na razie nie zawracajcie sobie tym głowy, jedyne co musicie wybrać to dany styl walki wręcz z listy która jest w podanym linku.

Na razie nie starczyło mi czasu i inwencji na opisanie więcej niż 5 stylów.
Jeśli ktoś naprawdę by się uprał przy danym stylu który nie jest opisany, będzie mógł sobie sam zrobić taką rozpiskę. Ale dopiero gdy uznam że jest przyjęty do sesji może to zrobić, ponieważ nie chce nikomu robić niepotrzebnego kłopotu i zawodu że się namęczył a potem się nie dostał.

Macie pełną dowolność co do pochodzenia jednak wasze startowe miejsce z którego rozpoczynają drużyny są narzucone przeze mnie.

==================================================
KARTA POSTACI
==================================================

Dane Osobowe:

Imię:
Wiek:
Rasa:
Płeć:
Oczy:
Włosy:
Waga:
Wzrost:

Główne Atrybuty

Pkt. Życia:
Czakra: // Początkowe punkty do rozdania = 150
Kondycja:

Atrybuty Walki

Atak: // Początkowe punkty do rozdania = 10
Obrona:

Atrybuty z Stylu

Styl podstawowy:

Pięść:
Kop:
Akrobacje:

TAK więc czekam na ciekawe postacie które przysyłajcie mi na PW.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P

Ostatnio edytowane przez Lavi : 21-08-2007 o 14:49.
Lavi jest offline