Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2020, 18:12   #42
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
Rewik, powinieneś napisać (w spoilerze, albo komentarzach), ile rund przeznaczasz na badanie określonego miejsca przy detect magic, nie było to sprecyzowane w Twoim poście ani pod nim.

W każdym razie w drodze wyjątku rzuciłem i wyszło, że Samwise nie potrafi odgadnąć szkoły magii.

EDYCJA:

Acha, i jeszcze jedno, bo myślę, że warto to napisać, żeby potem nie było jakichś spięć, kłótni, czy przerzucania się wikiami.

Dla mnie mechanika nie jest najważniejsza, nie jestem jej purystą, czasami przymykam oko na niektóre rzeczy (głównie na korzyść gracza, jeśli gra naprawdę dobrze i się angażuje) i mecha nie jest jednoznacznym wyznacznikiem wszystkiego, bo to zależy od sytuacji i logiki, więc dywagacje, co ktoś może, albo nie może, nie mają tutaj racji bytu. Bo to ode mnie zależy. Walki jednak są stuprocentowo rozgrywane przy użyciu kości, momentami z jakimiś bonusami fabularnymi, ale rzadko.

Piszę zawczasu, gdyby ktoś się nastawił na to, że jestem jakimś mechanicznym ultrasem. Nie jestem.
 

Ostatnio edytowane przez Ayoze : 02-10-2020 o 18:28.
Ayoze jest offline