WÄ…tek: DEA - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2020, 23:45   #85
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 35 - 2020.03.09; pn; g 12:30

- Oki no to mój post jest :> Termin powiedzmy do pt. 10.09. Czyli cały tydzień na zmajstrowanie posta :>


Stan BG:

- Edward Hoover: 10/10; s.zdrowy;



Cytat:
Wrzuciłem posta, przepraszam za zwłokę, ale nie ukrywam, że trochę straciłem motywację. Liczyłem, że coś w końcu ruszy w śledztwie, ale mam wrażenie, że Ed odbija się od każdego wątku, jaki próbuje sprawdzić. Teraz zrobił inbę z prostytutką, która wyskoczyła z absurdalną historią i wygląda na to, że zrobił z siebie kretyna To fajny fałszywy trop, ale ja już nie ma pomysłów, jak dalej ciągnąć śledztwo.
- Przyznam, że trochę mnie to zamurowało. I musiałem pogłówkować. Niemniej dzięki za szczerość w życzliwej i zjadliwej formie Nie zdradzając ocb to nie bardzo wiem jak pomóc czy doradzić. Może po prostu spróbuj wrócić do źródeł, przejrzeć co się da itd. Troszkę szkoda by było aby ta sesja skipiała jak tyle innych. No ale z drugiej strony na siłę to też nie zabawa więc no szkoda mi by było rzucać tą sesję no ale jak mamy się zacząć nienawidzieć i szczerzyć przez zęby to chyba też nie warto i lepiej rozejść się w pokoju



---


- No a jbc to w sesji weekend się skończył czyli zaczął się kolejny dzień i tydzień. Tammy albo już wyszła z aresztu albo niedługo wyjdzie bo bez zarzutów można zatrzymać obywatela na max 48 h aresztu. No to od sb wieczór to jakoś mija w pn wieczór.

- Co do telefonu Josha no to jest. Bilingi sugerują, że chyba ten numer był używany głównie do kontaktów z Sonią i Tammy. Od okolic zeszłego lata. Jest zarejestrowany na jakiś podmiejski adres który nie kojarzy sę z niczym szczególnym.

---


- No i chyba tyle na tą turę. Jak coś chciałbyś wiedzieć jeszcze no to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline