Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2020, 07:19   #886
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Umbree Zobacz post
Oj, przestańcie już, zanim znowu się z tego zrobi jakaś chryja. Skupmy się na sytuacji w grze.
Chryja się już zrobiła, a mleko, które się już od dawna kisiło, aż skwaśniało totalnie się już dawno wylało. Co, by nie robić i jakby się nie pilnować i ile by oka nie przymykać na różne stare i nowe tematy problem zawsze powraca jak zły szeląg (trudne słowo) i znowu robi się chryja. Długo się pilnowałem jednak kilka słów od siebie też dołożę gdyż wiem, że tym razem (a może i tym kolejnym razem) nie tylko ja dostrzegam co tu się dzieje, a nie dzieje się dobrze niestety pomimo zapewnień i zaprzeczeń niektórych. Jednak muszę sobie to wszystko jeszcze w głowie poukładać.


Co do deklaracji na kolejną rundę to oczywiście atakuję mieczem starając się uderzyć tak aby maksymalnie wykorzystać siłę uderzenia opadającego ciężkiego ostrza.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline