Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2020, 10:05   #45
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Nie wiem czy dam radę doedytować posta przed terminem. Jakby co chciałbym rzucić jeszcze na rekwizycję na tłumik dla snajperki i linę.

Micas czy Ty potrafisz mi wyjaśnić jakiekolwiek mechaniczne zastosowanie bipod/tripod do broni? Bo czytam to po kilka razy i choć i przy snajperce jest wzmianka i przy samym bipodzie w ulepszeniach broni, to nie ogarniam żadnego mechanicznego bonusu płynącego z tego przedmiotu.

Na poczet akwizycji innych: Vir w optycznym mechadendrycie ma wmontowane źródło światła (latarka), i kamerkę (pict recorder). Więc jeżeli byśmy się nie rozdzielali, to chętnie posłużę takimi cudami techniki.

Co do różnic w akwizycji do RT... tutaj jest dużo trudniejsza z prostego powodu: jesteśmy żołdakami. Tam byliśmy wysokimi oficerami. Poza naszym ekstra wyposażeniem (na start można było wybrać Storm Bolter przy tworzeniu postaci), to trzeba było wyposażyć naszych żołdaków na zasadzie:
„To ja rzucam o 4000 lasgunów dla naszych armsmanów”
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline