Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2020, 21:53   #672
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy


- Oki, wrzuciłem nową turę jako 1-ą turę nowej sesji. Tytuł ten sam tylko dopisek "jesień". Kerm powinien mieć ten sam panel co w poprzedniej sesji a Arvelus ma swój do uzupełnienia. Jeszcze podumam czy przypadkiem komentów też nie założyć nowych.

- Na razie rewewlacji w poście nie ma. Po prostu spotkanie starych i nowych postaci. Jest ostatni wieczór przed równonocą co jest oficjalnym świętem kościelnym i państwowym. Ma nawet osobny dzień w kalendarzu. Dla Karla od ostatniej tury minęły ok 1,5-2 dni głównie w bibliotece. Dla Anthona zeszło jakiś 1-1,5 tygodnia w drodze z Wolfenburga. Koniec końców obie strony spotykają się w gospodzie Madeja.

- Co do exBG prawdopodobnie zostaną na miejscu i nie ruszą w dalszą drogę z przyczyn różnych. Do tego czasu możecie ich bn-ować jeśli są do czegoś potrzebni.

- Fabularnie to cała okolica szykuje się na jutrzejszy festyn więc jest gwarno, głośno i w ogóle mnóstwo luda się zjechało do okolicy.

- W tej turze bym głównie chciał abyście się zapoznali nawzajem. Macie cały wieczór do dyspozycji, nawet do rana.


---


- I chyba tyle z mojej strony. Tura głównie na ponowny rozruch sesji więc jak o czymś zapomniałem to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline