Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2020, 16:56   #136
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Termin


- Termin to termin. O ile sesja nie jest solówką to praktycznie zawsze daję termin na wrzucenie postów w sesję. W tej ostatniej turze był taki termin:


Cytat:
Termin do odpisu do pt. 10.02. Czyli mniej więcej roboczy tydzień na zmajstrowanie posta.

- Raga nie przyniosłeś mi żadnego L4, że nie możesz być pisaty w drugiej połowie zeszłego tygodnia. A gdzieś od połowy pt dałem Ci zielone światło na wrzucenie scenki Sebastiana i Versany o poranku w post. Wystarczyło przerzucić doc w post. To symboliczne 5 min roboty. Nie doczekałem się tego ani w pt, ani w sb, ani przez większość nd. Dopiero w nd wieczór przerzuciłeś doc w post. Nawet jak w sb wieczór dałem generalny sygnał by przerzucać doc w post.: http://lastinn.info/892937-post127.html ([Warhammer 2] - Kultyści - komenty)


- I nic. Scena balowa Versany była dokończona i wrzucona w nd o świtaniu. Scena Sebastiana wrzucone w nd wieczorem. To ile mi zostało czasu na terminowy odpis MG? Niedziela wieczór? Moja tura trwa wedle planu od końca pt czyli cały weekend. A przy takim wrzucaniu postów skraca się do paru, niedzielnych, wieczornych godzin bo z 80% schodzi na czekanie na posty.

- Ja na poważnie traktuje te terminy odpisów. Staram się ich dotrzymywać ze swojej strony. I jak ktoś, coś ma jakieś pytanie czy odpis czy w doc czy komentach też chyba nie czeka całymi dniami na moją reakcję. Staram się być fair. Ale chciałbym coś podobnego z drugiej strony. Rozumiem, real czyli arbeit, dzieci, szkoły, familie, zdarzenia losowe serio to rozumiem. Respektuję też L4 jak coś komuś wypadnie co odciąga siły i uwagi od sesji. Wystarczy zgłosić. Jak chyba widać nie szafuję tymi ujemnymi PD-kami za post bo mi się nudzi i nie stoję ze stoperem w ręku. To raczej taki prztyczek na okazanie mojego niezadowolenia, w tym wypadku za opóźniony bez ostrzeżenia post. Jeśli mi nikt, nic nie zgłasza no to zakładam, że jest normalnie. A normalnie to macie podany termin kiedy jest na wrzucenie posta. Normalnie daję też zielone światło na znak końca mojego udziału w danej turze i by wrzucać doc w post. I to też traktuję dość poważnie. Dlatego tak mnie irytuje jak te moje wyznaczenie terminów, dawanie sygnałów zostaje bez echa. W końcu każda godzina po Waszej turze zżera już moją turę skracając mi czas na reakcję. I jak ostatnio z prawie 48 h dało mi czas reakcji do ok 4 h.


Podsumowując:

1 - Podsumowaując jak mogę coś doradzić to jak gdzieś, komuś dam sygnał, że scenka jest gotowa do wrzucenia w post to naprawdę jest gotowa by wrzucać ją w post.

2 - Jak ktoś ma jakieś obiekcję przed wrzuceniem w post albo coś się stało, że nie może niech da znać ocb. Brak reakcji ja odbieram jako niezrozumiałe dla mnie opóźnienie a to budzi moją irytację.

3 - Miejcie świadomość, że tura Graczy automatycznie przechodzi w turę MG. Więc każda godzina przesunięcia wrzucenia postów Graczy automatycznie skraca czas reakcji MG. I to w sytuacji gdy roboczo tura Graczy ma ok 4-6 dni a tura MG 1-2 dni. Takie opóźnienie skraca tą turę MG jeszcze bardziej. Gdy mnie się zdarzy opóźnienie ze swoim postem staram się byście mieli chociaż te 5 dni roboczych na zmajstrowanie posta. Co więcej gdy ja się z jakąś misiową turą nie wyrobię w weekend zwykle oznacza to opóźnienie do następnego weekendu a tego nie lubię bo termin to termin.

4 - Zwykle przychylam się do próśb o wydłużenie terminu o dzień. Zwłaszcza jak widzę, że akcja się ładnie pisze w doc albo ktoś właśnie zawczasu przyniesie L4.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline