Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2020, 20:50   #237
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Zgodnie z ustaleniami, Agnis ma chwilowy urlop w sferze swojej Mistrzyni, ale jestem do dyspozycji jakbyś się lepiej poczuł na dokowanie lub inne nadrobienie zaległości. W tym rytuał przywołania chowańca.

Vantablack mile widziane pomysły co zrobić ze smokiem. Masz do dyspozycji (oczywiście nie będą traktowac cię jako wyrocznie, bo dopiero co z kicia cię wywlekli) pomoc Asha - czarownik, Gugliermo - bard, Tomen - barbarzyńca, Daran Edermath - wojownik, Windrin - magini. Reszta to pachołki. No i oczywiście wszystko co znajdziesz na mapie z mojego poprzedniego postu.

reszta Myślę, że skusiłbym się na częstsze krótkie odpisy w odpowiedzi na wasze krótkie bardziej lub mniej odpisy.


Uwagi? Pytania?
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 06-10-2020 o 20:55.
Rewik jest offline