Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2020, 20:59   #89
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jeżeli chcesz, to dopisz w tej kolejce tę reakcję. Post ode mnie jutro. Dzisiejszy dzień trochę mnie przygniótł zawodowo i wypluł zupełnie nie w stanie do pisania.

EDIT:

I tym sposobem dotrwaliśmy do kolejnej sceny. Wszyscy żyją. Nikt nie porzucił sesji. Świętujemy dziś mały sukces.

Tura 4
Wiadomość od Boga

Nazwiska Shirazi, da Silva i Wheeler nie mówią wam kompletnie nic.
Patre Thomas coś już Wam wszystkim mówi, ale nie bardzo kojarzycie co. Był zdaje się kimś ważnym w kulcie. Kimś blisko Mitry.

Przed sobą macie list. Kto po niego sięgnie i postanowi otworzyć dostanie jego treść na PW. Jeżeli postanowi przeczytać na głos, to niech wklei do swojego posta.

Co do rozmowy z panami zebranymi w pomieszczeniu, to wolałbym krótkie dialogi na zasadzie wymiany postów na forum, ale jeżeli wolicie gdoc, to jestem gotów się ugiąć. Tak czy inaczej najpierw kwestia listu.

OOC dodam, że meble w pomieszczeniu i ciuchy Shiraziego wyglądają na lata 70.

Kolejka trwa do 14 października (z możliwością wydłużenia, ponieważ w przeciwieństwie do poprzednich scen, które w zasadzie były prowadzeniem za rękę, to w tym miejscu dostajecie wolność i od tego miejsca macie wpływ na całą dalszą przygodę)
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 07-10-2020 o 11:19.
Mi Raaz jest offline