Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2020, 10:05   #890
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
Jako, że trochę się u mnie pozmieniało z czasem (czy raczej jego brakiem) musiałem zrezygnować z prowadzenia Klątwy Strahda i chcę poświęcić pozostały mi wolny czas Reign of Winter, żebyśmy mogli chociaż dokończyć tę pierwszą część. Dlatego po rozmowach na PW wyciągnąłem pewnie wnioski i nie dopuszczę już do niszczenia atmosfery, zwłaszcza, że psionik zdecydował się nas opuścić w dogodnym momencie.

Zatem, w komentarzach:
1. Zabrania się komentowania poczynań innych graczy w sposób inny, niż np. pomoc mechaniczna, czy zwrócenia uwagi na jakiś istotny szczegół, który może być tej postaci pomocny. Z tym, że to ja zdecyduję, czy taki post nie jest dla kogoś czymś więcej, niż tylko pomocą.
2. Zabrania się oceniania poczynań innych graczy/postaci, w sposób cyniczny, prześmiewczy, czy jakikolwiek inny. Żadnego wbijania szpileczek itd.
3. Zabrania się psucia atmosfery o jakieś pierdoły, typu podział lootu czy podobne. Wszystko można przegadać w miłym tonie i przy współpracy wszystkich stron zaangażowanych w rozmowę.

Wszystkie posty w komentarzach, które będą odbiegać od powyższych, będą zgłaszane szefowi działu do skasowania. Kerm otrzymał ostatnią szansę na poprawę, zobaczymy, czy ją wykorzysta.

Chcę, by panował tu spokój i miła atmosfera. Enough is enough i naprawdę nie zawaham się wyrzucić z przygody kogoś, kto nie umie się dogadać w sposób normalny z innymi.

Psionik, przemyśl jeszcze swoją decyzję o odejściu, może jednak będziesz chciał dokończyć tę część przygody?

Postaram się jeszcze dzisiaj rozliczyć walkę, ale pewnie dopiero po południu. Prawdopodobnie też przejdziemy na flow gry 4 dni dla graczy, bo z czasem u mnie cienko.
 
Ayoze jest offline