Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2020, 19:01   #26
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
-Trzymaj. – Spoon przekazał list chłopakowi w… koronie? Dobra… Generalnie nie musiał i chyba nie chciał wiedzieć wszystkiego. Ostrożnie wyciągnął dłoń i poklepał go po plecach. Malkavianie byli tacy wrażliwi, szanował ich za to. Czuli i rozumieli więcej niż inni. Można z nimi porozmawiać o tym czego inni unikali.
Brusilla… Ona choć z innego klanu była do nich tak podobna. Wspomnienie o niej teraz aż zabolała. Nie! Ona żyła i on ją znajdzie!
Przeniósł wzrok na mężczyznę od którego wziął list.
-Dobrze cwaniaku to rozwiń mi tu ładnie skrót „przekazany prawnie”. Skoro Mitra nie żyje, a nikt nie ośmieliłby się kłamać na ten temat. To chcę wiedzieć czyją oficjalnie jestem własnością. Ja Brusilla i Camarilli, mieliśmy pewne nieporozumienie i chcę wiedzieć czy na czele organizacji stoi jakikolwiek wampir, który jest w stanie zapewnić mi ochronę. – Sam Spoon miał dokładnie takie same wątpliwości jak stojący przy nim Malkavian co do uczciwości trzech mężczyzn. Ale… nie powiedział tego nagłos. Jego los był niepewny i chciał chociaż wstępnie ocenić na czym stoi.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 07-10-2020 o 19:21.
Rot jest teraz online