Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2020, 19:25   #102
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Myślę, że to powinna być Twoja decyzja, jakiego dokładnie rzutu użyć. Ja się podporządkuję i nie będę zgłaszać reklamacji.

Qwerty jest bardzo świadomy ich reakcji i je uważnie obserwuje. Dlatego wypowiada te słowa. One są w pełni prawdziwe i autentyczne, bo nie spodziewał się wcale śmierci Mirty. Po części ma nadzieję, że to wielkie kłamstwo. Więc wypowiada to jako prowokację. Ma nadzieję, że jeśli są fałszerzami, to odkryją karty i osoby pokroju Tony'ego lub Whiliama obronią ich przed tą trójką.
Mają ostatecznie przewagę liczebną, choć niekoniecznie może wiele znaczyć.

Napiszę to jeszcze z innej strony. W ogóle nie przeczytałem tego scenariusza (wiem tylko i wyłącznie tyle, że Mirta był Ventrue), ale w trakcie czytania własnego posta przestraszyłem się, że oni rzeczywiście nie są naszymi przyjaciółmi i próbuję zdradzić jakiś plot twist z końca historii. Więc nie próbuję tworzyć zamieszania i jeśli oni są na serio poplecznikami Mirty, to tylko chciałbym wiedzieć, że nie musze ich podejrzewać.

Bo bez Mirty Qwerty w sumie nie ma powodu, żeby odzyskać te artefakty. Chyba nawet zostało powiedziane, że ci ludzie niekoniecznie go zabili, więc nawet nie mógłby zrobić tego z zemsty. Chcę czegoś, co by go zagrzało do walki.
 
Ombrose jest offline