Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2020, 19:58   #525
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
No weź, przecież to się nie ma prawa udać... Nastąpi wybuch, lub inny abordaż, Kapitana zamroczy a załoga się bierze za organizacje demokratycznych wyborów?
Musi być wyznaczony ktoś, kto ogarnie całość w sytuacji kryzysowej.
- Powinien być wyznaczony zawczasu nr.2. Ale nie przyszło mi to do głowy w trakcie rekruty. Wystarczająco dużo problemów było z wybraniem Gracza - kapitana. Dlatego obecnie hierarchicznie jest kapitan i cała reszta. Po profesjach też wszyscy są równi i trudnu by jakaś profesja była lepsza od innych (poza Dowodzeniem ale to ma tylko Tony). Ilość lotów czy bio też nie bardzo co jest brać pod uwagę bo trudno to porównywać ze sobą.

- Ale jak chcecie to albo niech kapitan wyznaczy nr.2 albo jak ktoś się czuje na siłach niech zgłosi swoją kandydaturę na nr.2. Ja mówię z góry, że odpada z tej fuchy Chris i exBG beenowani przeze mnie.


Cytat:
Ta załoga musiała przyleciec z Polski. Wybuchy, paradoksy, a w tle walka o władzę
- No nie?


Cytat:
Cógo po Bogu ż... kapitan zostawi testament, który zostanie ogłoszony w przypadku zejścia pierwsze
- Ale to raczej cała załoga powinna mieć zawczasu świadomość kto jest nr.2 "w razie czego".

Cytat:
Przepraszam za nieobecność, trochę mnie życie wciągnęło, czy ominęło mnie coś ważnego?
- Deklarki co Agnes zamierza porabiać po kolacji. A nawet po śniadaniu


Cytat:
@everybody
Czy ktoś mógłby wrzucić na forum część wspólną jako posta?
Chyba nie ma już co przedłużać...
- Niezły pomysł Zwłaszcza jak chyba poza tym wspólnym jest jeszcze trochę scenek indywidualnych



Deklarki

Dzień 11


Tony - lot po kapsułę
Alice - lot po kapsułę
Chris - pilot dropshipa
Dragos - mostek, filmiki z sond
Vicente - mostek, analiza danych z czarnej skrzynki
Ryan - lot po kapsułę

Seth - do dyspozycji
Agnes - ??
Zeeva - ??
Jericho - ??
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline