Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2020, 20:55   #7
Witch Slap
 
Witch Slap's Avatar
 
Reputacja: 1 Witch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputację
Cytat:
- Sesja jest przeznaczona dla osób pełnoletnich - nie sprawdzę waszego wieku, ale proszę o przemyślenie swojego zgłoszenia. Będzie: krew, brud, przekleństwa, szykanowanie, szowinizm, szerzenie nienawiści, erotyka na poziomie, choć w naturalistycznych opisach. Jeśli chcecie się oburzać to teraz, bo po rozpoczęciu sesji będzie już za późno.
A co z ludźmi którzy nie ogarniają mechaniki, ale klimat już bardziej? Przyznam że mechanika Neuro jest dla mnie kosmicznie niekompatybilna z moimi zdolnościami poznawczymi... za to lore już mi bardzo grzeje serduszko.
Taki dylemat i dualizm. Pytanie co na to mg, mam w ogóle po co sobie interes zawracać? I czy byś pomogła ewentualnie z tą przeklętą mechą
 
Witch Slap jest offline