Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2020, 11:50   #768
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 48 - Wakacje i spotkanie przy gruzowisku

- Oki, no to udało mi się wreszcie walnąć post :> A co do terminu to powiedzmy do pt 10.23. Czyli ok 2 tyg na napisanie posta. No chyba, że komplet postów będzie wcześniej to może i mnie by się udało wcześniej zabrać za posta


Stan Zdrowia:

Mervin M. Wilgraines - 11/10; zdrowy; przeciążenie -1
David Greer - 13/12; zdrowy;
Sigrun Krieghafen - 10/10; zdrowa;
Koichi Takesumi - 11/12; draśnięty;
Marian Zapała - 5/10; poważny (-1); marker; (1 autosukces)
Joe Xero - 8/12; ranny - MIA
Leila Birar - MIA
Keira von Noslitz - KIA (Tura 10)
Michael Craven - KIA (Tura 16)



@Instytut




- Właściwie to jakby wakacje, urlopy i takie tam. Była okazja się wyspać, wziąć prysznic, wykąpać, zjeść coś itd. Jak na strefowe warunki no to luksus nie z tej ziemi

- Pytanie co dalej?




@Pustkowia




- No to obaj towarzysze odeszli od szarego budynku i poszli dalej nie niepokojeni przez nic ani nikogo.

- Maszerowali dalej przez wyludnione i zdezelowane miasto. Dalej nie wróciła czerwona mgła ale jest jakaś inna, szara i jakieś takie bezczasowe klimaty.

- Dał się znaleźć drogowskaz prowadzący do Buckhurst Hill. No ale jak leżał na ziemi to trochę nie bardzo wiadomo skąd się tam wziął i co dokładnie pierwotnie wkasyzwał. W każdym razie BH to całkiem gdzie indziej niż Farnborought.

- Koniec końców na koniec postów dają się dostrzec 3 psowate stwory. Kto co dostrzegł to kwestia skillów (Percepcja) i kulania. Rzuty macie doklejone na dole swojego kawałka. Stwory są ok 50 - 70 m od obu hibernatusów. Ale wydają się zmierzać w ich kierunku.

- Co do okolicy no to takie niskopienne miasto. Najbliżej jest rumowisko wraków i gruzów. Da się przecisnąć albo nawet skakać po samochodach no ale mimo wszystko dość spowalnia. Po bokach są budynki do ktorych powinno dać się wbiec. No a z czwartej luźniejsza ulica którą do tej pory przyszli obaj hibernatusi no ale z tego kierunku nadciągają psowate.

- Co do otoczenia to możecie poświatotworzyć co tam jest. Byle nie kłóciło się z tym co już w poście albo tutaj. W razie wątpliwości to śmiało pytajcie.


---


- I to chyba tyle. Nie wiem czy uda nam się skończyc sesję w tym roku jak to planowałem na początku roku no ale się postaram
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline