Wątek: Imago - zagadka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2020, 18:54   #1
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Imago - zagadka

Imago to jedna z wielu wariacji na temat popularnych kalamburów. Pisałem o niej trochę więcej tutaj (Polecane gry "bez prądu"), więc nie będę się powtarzał. Mam za to dla Was jedną zagadkę z tej właśnie gry. Czemu jednak postanowiłem pozawracać Wam tym głowę? Otóż z dwóch powodów.

1. Z tą zagadką spotkałem się jakiś czas temu grając "na żywo" i mieliśmy z nią spory problem. Częściowo pewnie dlatego, że osoba zadająca zagadkę grała w to pierwszy raz, więc dało się to zrobić lepiej, ale... mimo wszystko jestem ciekaw, czy ktoś na to wpadnie, a jeśli tak, to jak szybko to nastąpi.

2. Dawno nie było żadnego konkursu (przynajmniej w moim dziale), więc potraktujcie to jako badanie rynku. Jeśli będzie zainteresowanie to zagadek będzie więcej

Zagadka wygląda zaś następująco.

Kategoria: serial
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem