Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2020, 04:23   #14
Trollka
 
Trollka's Avatar
 
Reputacja: 1 Trollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputację
Lolz.


Patrzę i nie wierzę mym pięknym oczom. Sesja Neuroshimy bez Pipboya.
Myślę i nie wiem co się dzieje, ale coś się dzieje. Diabeł się tematem interesuje.

Zaczęłam czytać. O dziwo naprawdę dobry wstępniak. Pomijam błędy stylistyczne które podbijają oczy, klimat daje radę i zasady jak ze stołu - bez homerule, oldschoolowo. I to jeszcze sesja:

Cytat:
Prawdziwej Neuroshimy 1.5 !
Oczyma wyobraźni już widziałam ten cały korowód klonów Eastwooda i sekslalek-zabójczyń, bo takie jest trzewikowe NS w 99% przypadków. Dochodzę do momentu że gramy tylko samcami, spoko. Do przełknięcia, chociaż trochę lipa bo to zwykłe Neuro, a nie WH40k o Space Marines, ale ok. Nie każdy mg sobie poradzi ze scenariuszem jak przyjdą gracze co mu nie podpasują pod znany szablon.

Scrolluje czując się jak Josef Fritzl schodzący do piwnicy i co widzę? Zgniła się zgłasza, już mi staje... serce
Wreszcie! Mam pewność że będzie przynajmniej jedna osoba która zajmie się sesją i kminieniem questów, a nie porównywaniem rozmiaru jąder i mierzeniem zwisów, co jest tak męskie i true neurowe!
I już prawie widzę jak robię kp... a tu helloł, wjeżdża ćwierkanie rudej i merilla. Wiem że tu jest tendencja do rzucania zawoalowanych sugestii, ale mam na to wywalone. Jeśli widzisz że mg i największy metegejmer na osiedlu spijają sobie z dzióbków... hell no!
Tak więc dzięki, postoje.

Powodzenia pelikanki!
 
__________________
I see a red door and I want it painted black
No colors anymore I want them to turn black.
Trollka jest offline