Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2020, 05:00   #22
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wstawiłam posta, jest w nim masa literówek (pewnie brak sensu) ale nie mam siły tego teraz poprawiać. Miałam skończyć o 18 i być w doc, ale na oddział nam przyszła tępa pochwa z równie tępym prąciem, oczywiście zapominając powiedzieć że mają objawy Koronki i dzięki temu skończyłam po 2 rano, a od dziś spora część personelu nie idzie do roboty bo ta dwójka debili ich zaraziła. Za to ci jeszcze na nogach mają powtórkę z marca. Prośba, siedźcie w domu i używajcie masek oraz mózgu, to nie boli, a nam naprawdę w szpitalach jest wystarczająco ciężko pracować w tych zrytych czasach.
- Post jest w porzo Dzięki, że dałaś radę mimo tak niesprzyjających okoliczności w realu. Dzięki wielkie I trzym się i powodzenia i w realu i nie tylko, będziemy za Ciebie trzymać kciuki
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline