Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2020, 10:22   #23
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Witch Slap Zobacz post
Wstawiłam posta, jest w nim masa literówek (pewnie brak sensu) ale nie mam siły tego teraz poprawiać. Miałam skończyć o 18 i być w doc, ale
No ja właśnie patrzyłam, czy jesteś na doczku Ale nic się nie stało Tym bardziej, że jesteś mocno usprawiedliwiona.

Cytat:
Napisał Witch Slap Zobacz post
Wstawiłam posta, jest w nim masa literówek (pewnie brak sensu) ale nie mam siły tego teraz poprawiać...
Możesz sobie zainstalować jakąś wtyczkę do sprawdzania błędów, np. languagetool. Wtedy od razu Ci sprawdzi ortografy, interpunkcję i nierzadko syntaktykę.

Cytat:
Napisał Witch Slap Zobacz post
Prośba, siedźcie w domu i używajcie masek oraz mózgu, to nie boli
Wiem o tym doskonale i ubolewam nad poziomem polskiego społeczeństwa. Jestem pronaukowa i nie znoszę ignorancji oraz pseudonauki, szczególnie takich odmian, które wywołują ludzką krzywdę. Trzymaj się na tym froncie walki z COVIDem


Edit. Znalazłam drobny błąd we wpisie Melody. Otóż, Rita nie jest zbyt skłonna do refleksji egzystencjalnych Szczególnie z Dwightem wolałaby raczej "poruszyć" tematy z zakresu "biologii"
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 10-10-2020 o 11:28.
Alex Tyler jest offline