Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2020, 22:33   #35
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Why, master,Why?
For money?
- No co? Ci bandyci też przecież muszą jakoś zarobić na życie no nie?


Cytat:
Można brać na kredyt albo wymigać się od płacenia? Bo ja celowo sobie wzięłam EQ na styk i nie mam nic na drobne wydatki Chyba że da radę coś podwędzić, moja postać się na tym zna
- Nie wiem. Pani z pilotem się pytajcie nie mnie A 20 g nie tak drogo coś jak 20 fajek, pół klamki albo 10 lekkich pestek po 2 g.



Cytat:
Wrzuciłbym jedynkę, puściłbym sprzęgło, dodałbym gazu...
- Myślę, że efekt wcisnięcia detonatora były o wiele szybszy niż reakcja rozpędzającej się terenówki



Cytat:
Don't have ranged weapon - maaybe chain . Dwight to close combat zatem decyzja - może jej rzucić granatem dymnym i raming speed �-����
- Rzut granatem to 3 seg. Granat leci i eksploduje po ok następnych 3-4 seg. Wciśnięcie detonatora to max 1 seg. Także...



Cytat:
Mamy jakiegoś snajpera, co by zestrzelił pilot z ręki? MG jaki to byłby test? W sumie mam 15 Zręczności i łuk na 4.
- No jak walka to się zaczyna od testu CHA+Morale. Rzucają wszyscy walczący obu stron. Odpowiednik testu "spójrz mi w oczy" w oryginale.

- Potem za wielkość celu -12 (cel wielkości głowy -8, cel wielkości dłoni -10). Do tego -4 za mocno niewygodną pozycję (na siedząco, pośród kolegów i koleżanek).

- I jest jeszcze samo sięgnięcie po łuk i strzały. To by sporo seg zajęło by w tym tłoku to wyjąć i przygotować do strzału.



Cytat:
Może rzucimy jeszcze na Wypatrywnie, by ocenić dokładniejszą ilość popychli?
- Tak, możecie. To przeciwwstawny test PER+Wyp vs PER+Skr. Z odpowiednimi modyfikatorami. Test można robić co turę no ale jak ktoś trenuje taki patrzaizm to nie robi nic innego.



Cytat:
Może jakiś dok na szybko w szoferce i podsumujemy plan na szybko?
- No jbc to to adres wspólnego doca macie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline