Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 00:19   #7
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
I żyli długo i szczęśliwie...












-Zaraz zaraz to jeszcze nie teraz... zresztą i tak miałem ich zabić na końcu a nie taki hollywodzki happy end-rzekł gość w granatowym płaszczu z kapturem.

Na plecach miał napisane złotym Arialem "GM" a pod tym jeszcze "S.Q.A.D". Biła od niego poświata. Tajemniczy jegomość nie pokazywał twarzy lecz czuliście jakby uśmiechał się do was. Gdy tak gapiliście się na niego do domku ziemniaka wlazł wielki Pan ogórek... (dziwne i bez sensu? Ha a co mi tam ja to wymyślam więc sobię moge pozwolić na wszystko!).

-Witajcie czołzen łani przybyłem aby wesprzeć was poradą w waszej misji! Me imie jest okryte tajemnicą ale wiedzcie że jam jest władcą potężnego GM SQADU! Jam jest GM-Masta!-tu w tle słychać było wzniosłą muzyczkę a kilka okolicznych dziewic poroniło-Macie tu ode mnie suweniry ze sklepu z pamiątkami GM-shopping!-znów ta muzyczka i poronienia po czym GM-Masta wyciągną siatke z Tesco i wysypał na ziemię jej zawartość (dwadzieścia dildosów rozmiar XXXL- O sory to na zjazd zarządu w piątek...-pośpiesznie schował dilldosy-Dla was mam broń Huhuh a jak! u mnie nie ma przesłań w stylu miłość i braterstwo liczy się krew i posoka wroga na ostrzu miecza! Macie tu zestaw dwudziestu piłeczek pingpongowych +500 do mycia zębów, samopiorące się barchanowe gacie, magiczny spinacz instant skill (ale tylko jak zadacie nim obrażenia obuchowe i to o pełni księżyca 30 lutego i karnet do kina na filmy z serii "GM-SQAD ratuje świat".-rzekł z dumą im pompą.

W tle słychac było chórek śpiewający:

"Uuuuuu GM GM GM GM
Kupuj z nami!"
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline