Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2020, 13:56   #18
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
PW poszło , nawet 2 , można zacząć od drugiego żebys nad jedną z koncepcji postaci nie traciła czasu , bo po przemysleniu sprawy raczej zostanie biznesmen.

I jak najbardziej czekam na uwagi , żeby praca nad kartą - jak zaznaczyłas powyzej nie okazała się chybiona. Dopuszczam nawet zupełna zmiane koncepcji postaci, jest na to jeszcze czas , choc wydaje mi się że pan inwestor będzie pasował .

Co do podręczników to raczej odpada , mam cała mase takich których wcale nie używam , wcale mi nie lezą, ale lezą bo zbieram z Neuro mam chyba tylko zasłonke mistrza gry na zbyciu - bo zwyczajnie mam dwie ( jak kazdy dobry inwestor ) - więc jeśli tego ci będzie brakować to mozemy coś pomysleć.
 
Eliasz jest offline