Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2020, 07:06   #111
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ok. Jakby co wystarczą deklaracje w komentarzach. Nie ma się co śpieszyć z tą rozmową.

EDIT:

Pojawił się kolejny post w ramach tej kolejki. Myślę, że możemy ją spokojnie wydłużyć do 19 października. Zwłaszcza, że 14 i 16 października będę wyłączony z internetu i Wam nie odpowiem.

W poście pojawiły się telefony komórkowe. Szukałem czegoś fajnego z 2012 roku i wyszło jak wyszło.

Smartfony mają ekrany pojemnościowe, co oznacza, że reagują na dotyk w oparciu o zakłócenia pola elektrycznego na ich powierzchni (upraszczam mocno, bo średnio się na tym znam, a jako MG muszę uchodzić za specjalistę we wszystkim).

W każdym razie martwa tkanka nie zakłóca pola elektrycznego. Czyli: żeby korzystać ze smartfonów musicie użyć na sobie Blush of Life (podręcznik strona 218).
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 12-10-2020 o 12:25.
Mi Raaz jest offline