Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2020, 07:33   #100
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Po długim zastanawianiu się i rozważaniu wszystkich za i przeciw doszedłem do następujących wniosków.
1. Zmieniły się założenia sesji przez to, że zmienili się gracze. Część odeszła i została zastąpiona nowymi, którzy delikatnie ale zawsze próbują negocjować swoje warunki. Nie mam pretensji gdyż to normalne jednak jako początkujący MG nie wiem czy to uciągnę.
2. Trudno jest wrócić po tak długim czasie do przerwanej sesji i znowu wczuć się w klimat i wejść ponownie w wątki sesji... Przynajmniej mi z tak małym doświadczeniem.
3. To co się ostatnio działo zarówno na forum gdzie po raz kolejny wypłynęły pewne niesnaski jak i w życiu codziennym, gdzie przeżywamy kolejny nawrót pandemii i być może wkrótce kolejny lockdown też wcale nie pomaga.

Także z nieukrywanym smutkiem muszę zakończyć tą sesję. Całą winę biorę całkowicie na siebie i na mój brak doświadczenia w mistrzowaniu. To jest jednak trudniejsze niż by się mogło wydawać choć nadal nie będę ustawał w próbach nauczenia się tego.

Wszystkim zainteresowanym dziękuję za udział i poświęcony czas oraz przepraszam, że tak to się skończyło.


Proszę o zamknięcie sesji i komentarzy i przeniesienie ich do archiwum.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline