Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2020, 11:05   #29
Azrael1022
 
Azrael1022's Avatar
 
Reputacja: 1 Azrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputację
Nie był specjalistą od przesłuchań, więc Jayden nie brał się za to. Pozostawił tę część zbierania informacji towarzyszom. Sam dokładnie obserwował związanego. Patrzył w oczy, starając się odgadnąć czy kłamie, czy też mówi prawdę. Zwracał też uwagę na język ciała, w końcu w ten sposób przekazujemy większość informacji.

Planował jednak kolejne posunięcia. Z tego co mówiła Yoshiko, żeby dostać się do lokalnego kingpina, Loebea Dareka, trzeba było mieć poparcie od kogoś niższego, dla kogo zrobiło się jakąś robotę. Taka osoba poświadczała tożsamość nowoprzybyłego. Jayden miał jeszcze jedną opcję na wkręcenie się w towarzystwo. Obciążające dowody. Skoro jednym z etapów weryfikacji było przeszukanie, to posiadanie w samochodzie czegoś nielegalnego lub kompromitującego Jaydena byłoby jak najbardziej wskazane. Kigpin przejąłby dowody i miał haka na szpiega. A częścią natury ludzkiej jest to, że bardziej polegamy na osobach, które najbardziej kontrolujemy. Trzeba było coś takiego skombinować. To, plus poparcie innego mafiosa powinno wystarczyć.

Plany planami, należało przystąpić do realizacji. Jayden udał się na ulicę odwiedzić bezdomnych. Podczas niezobowiązującej rozmowy popartej kolejnym drobnym datkiem, niby mimochodem wskazał na grupkę młodocianych kieszonkowców.
- A ci dla kogo biegają? - zapytał.
- Dla Wściekłego. Ale nie wiesz tego ode mnie - odpowiedział ubrany w łachmany starszy mężczyzna.
- A gdzie go znajdę? Bo ostatnio zarobiłem trochę na nie do końca legalnym interesie. Wolę mu odpalić działkę dobrowolnie, zanim naśle na mnie swoich silnorękich.
- Szukaj w opuszczonych domach na południe od placu Wielkiej Potęgi.
- Dzięki
 

Ostatnio edytowane przez Azrael1022 : 12-10-2020 o 11:16.
Azrael1022 jest offline