Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2020, 11:14   #127
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tak. Wheeler jest bardzo chętny do pomocy. Widać po nim, że czuje trochę dumę, że załatwił takie telefony.
O Wojnie wiele nie opowie, tylko ogólniki. On sam był dzieckiem w czasie wojny, a przemieniono go pod koniec lat '70.

Przy korzystaniu ze smartfona konieczny jest Rouse Check.
Rzuciłem Ci od razu i masz sukces, więc nie dopisujemy Ci kości głodu.

O internecie opowie, ale niewiele. Mamy 2012 rok. Stawki są jakie są. Pokaże mapy, serwisy informacyjne. Później gdy będziecie chcieli tę wiedzę wykorzystać, to rzucę Wam na int+technology.

Co do Elizjum to poda 2-3 namiary na różne kluby. Po pracy Wam uzupełnię tę informację.

Co do Gwenllian Arwyn to nikt nie wiedział, że Pater Thomas będzie o nią pytał. Darius widział ją rok temu przy okazji otwarcia wystawy w muzeum. Gdzie się zaszyła? Nikt nie wie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline