Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2020, 13:49   #122
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Co tam z sesją ? Potrzeba jeszcze jakichś deklaracji z naszej strony ? Będziemy wymieniać Kocimiętkę na kogoś z ławki rezerwowych ?
Sesja żyje. Przepraszam za nieodzywanie się. Jedna mała sprawa przez biurokrację rozciągnęła się na 10 dni, setki przejechanych kilometrów i w ogóle cuda niewidy. Wciąż zapominam o bezduszności niektórych osób wsadzonych na stołki gdzie mają jakąkolwiek "władzę". Pamiętam przynajmniej, że politycy to kanalia, ale tutaj nie miałem do czynienia z politykiem, a kimś kto ktoś wyżej dał pozwolenie na bycie dupkiem.

Jutro będzie odpis wraz ze streszczeniem dotychczasowych posunięć, żebyśmy wszyscy dokładnie wszystko pamiętali bez potrzeby czytania poprzednich wiadomości.

Wysłałem teraz wiadomość do rudaad i archiwumx, ale myślę, że możemy kontynuować też w tym składzie co jest.
 
Anonim jest offline