Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2020, 16:17   #2066
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
Jak działa ten drużynowy budżet? Essing zatrudnia pozostałych, po prostu trzyma rękę na wspólnie zarobionej kasie? Nie wiem, czy mogę sobie trochę uszczknąć
W sumie nigdy chyba nie padło to pytanie. Mamy indywidualne pieniądze plus to co zarobiliśmy na barce.
Oficjalnie von Essing zarządza barką w imieniu nieznanych właścicieli lub ich spadkobierców, na umowach jak widać też są jego podpisy, ale nieformalnie to każdy miał swoją rolę a kasa szła na wspólne potrzeby (opłaty, zakupy, zaopatrzenie, noclegi, itp). Aż się prosi, żeby to przedyskutować na sesji, bo szczerze - nie wiem. Lothar nie ma problemu, żeby uznać, że każdy z oryginalnego składu ma 1/4 udziału w zyskach. Geldmann dotarł później i tu robi się problem.
Na pewno Leonard może ze wspólnej kasy dostać wynagrodzenie a conto, a poza tym wszystkie wydatki "podróżne" i "reprezentacyjne" idą z tej kasy. Tak jak to widzę.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline