Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2020, 18:18   #31
Veynar
 
Veynar's Avatar
 
Reputacja: 1 Veynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputację
Po skończonej spowiedzi nasłanego szczura, przysłowiowe trybiki w głowie Venrisa zaczęły poruszać się we wzmożonym tempie. Trop był niezły, ale na pewno był tylko etapem w większej grze, która prowadzili. Co więcej, postępując nieostrożnie mogli nie tylko narazić na niebezpieczeństwo własne życie – mogli zawieść w wypełnieniu misji od Pana X. Swoimi spostrzeżeniami podzielił się z resztą.

-Nie powinniśmy pchać się prosto pod lufy tutejszej bandy. Jesteśmy za słabi zarówno w ilości broni jak i jej kalibrze. Bez urazy – zapewnił szybko Vira widząc poruszenie mechadendrytów. - Nie mamy zasobów na takie akcje. Nie jestem również pewien czy udałoby nam się zdobyć dalszy trop po cichu. Zawsze pozostaje tam ten przyjemniaczek – wskazał ręką pojmanego – Jakieś sugestie?-

-Nie ważne do zdecydujemy, zgłaszam się do rozmów z Darekiem. Nie pierwszy raz przychodzi mi się mierzyć twarzą w twarz z tego typu typem. Nawet jak mnie zaciukają to żadna starta – ot kolejny wyrzutek gryzie piach. Zanim ruszymy z tematem, chciałbym jednak usłyszeć wasze opinie.-
 
__________________
Victory or Death
Veynar jest offline