Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2020, 08:05   #202
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
- Czułem że tak się to skończy... To miasto jest jakieś przeklęte przez szalonych naukowców. Szkoda tego naszego czubka. Max czy jesteś w stanie sprawdzić czy Duncan jeszcze dycha?

***

- Idźmy od drugiej strony - dodał po chwili namysłu wielki włoch - Mi nie trzeba kombinezonu i tak mnie tak nafaszerowali jakimś syfem, że wróciłemz piekła , to że będe przy okazji świecił w ciemności chyba nikomu nie zaszkodzi, a może dadzą mi jakąś nową upiorną ksywkę! - posłał nieco nerwowy uśmiech chłopakom. Ci jednak znali go już na tyle że chyba nie bardzo słuchali co miał do powiedzenia, a przynajmniej nie dawali się już wciągać w głupie dyskusje i suche żarty.. - Lecimy do ego tunelu! Co rusz.
 
Fenrir__ jest offline