Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 09:15   #3
Mazarian
 
Reputacja: 1 Mazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemu
Kilka informacji słowem wstępu.
Prosił bym o:
1. Umieszczanie odpowiedzi na posty w okresie do 2 tygodni po umieszczeniu posta wątkowego ( jeżeli nie możecie tego zrobić to napiszcie na PW / gg informację ).
2. Wybierzcie jeden przedmiot / umiejętność / cechę / inne cudo które chcielibyście aby wasza postać posiadała i prześlijcie mi info na PW. Świat na którym się znajdujecie jest dość specyficzny więc po wprowadzeniu modyfikacji fabularnych macie olbrzymią szansę na otrzymanie tego co sobie zażyczycie ( lecz pamiętajcie... wszystko ma swoją cenę ).

Dla potrzeb rozgrywki uznaję że:
- Podstawowy ekwipunek macie przy sobie ( chyba że w poście wyraźnie zaznaczycie że go gdzieś zostawiacie )
- Wszelka broń wymagająca ładunków ( pistolety i karabiny kryształowe ) jest przeładowana
- Macie przy sobie pieniądze ( chyba że postąpicie tak jak z przedmiotami )
 
__________________
"Wiem czego się boisz czarnoksiężniku - śmierci.
Wtedy wszystkie twoje medale i odznaczenia będą już tylko nic nie wartymi symbolami a ty pyłem niesionym przez wiatr" Trian Ó Ellet
Mazarian jest offline