Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2020, 16:34   #37
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
W końcu nadszedł dzień ustalonego mitingu z bossem gangu podejrzanego o handel xenotechem. Najbardziej przebiegli i wygadani członkowie komórki Ordo Xenos postanowili wziąć na swe barki aspekt dyplomatyczny spotkania. Zabójca Adeptus Mechanicus ubezpieczał ich z odległości. Zaś, o dziwo, astropatce przypadła rola ochroniarza i zarazem postrachu. Widocznie jej agresywny pokaz telepatii zrobił wrażanie nie tylko na pojmanym, ale także jej kompanach. W każdym razie towarzysze postanowili wykorzystać ją jako broń w arsenale wojny psychologicznej przeciw kryminalistom. Nie, żeby czuła się w tej roli komfortowo, ale też przesadnie jej to nie przeszkadzało, zwłaszcza jeśli jej obecność miała trzymać w szachu oprychów.


Podczas spotkania kobieta ogarniała sytuację wokoło, na bieżąco badając ślad w osnowie pozostawiany przez aury dusz zgromadzonych. Pozwoliło jej to wyczuć, że niektórzy z nich czuli się w jej obecności odrobinę nieswojo. W pewien sposób sprawiło jej to satysfakcje, bowiem miało szansę sprawić, że pomyślą dwa razy, zanim spróbują jakichś sztuczek, albo podstępu. Jednak gdyby niefortunnie do tego doszło, to kobieta nie zapomniała wziąć ze sobą ukrytego miecza, zatem w najgorszym razie była w pełni gotowa do walki.

Nihounka ustawiła się też w taki sposób, żeby ewentualny strzał czającego się, wrogiego snajpera, musiał trafić w nią, a nie prowadzących rozmowę towarzyszy. Do tego na bieżąco monitorowała za pomocą swoich telepatycznych zdolności myśli Loeba. Jeśli boss próbowałby kłamać, sygnalizować coś potencjalnie groźnego, albo mówić rzeczy sprzeczne z tym co myśli, Yoshiko poinformowałaby o tym, również telepatycznie, wszystkich akolitów w okolicy.

Yoshiko (Siła Woli = 40) używa mocy Telepathic link (w odmianie Thought Reading) za pomocą 1 Psy Rating (obniża swój bazowy Psy Rating o 1). Używanie każdej mocy psionicznej polega na wykonywaniu testu Focus Power (czyli zniuansowanego testu Siły Woli). W przypadku tej mocy każdy osiągnięty poziom sukcesu w teście przeciwstawnym do Siły Woli ofiary ujawnia więcej informacji z jej głowy, im wyższy Psy Rating użyty do zaklęcia, tym bardziej uzyskane informacje są sekretne/tajne.

Modyfikatory operacji:
  • -10 do testu Focus Power bazowo, za samo użycie Telepathic link, zgodnie z opisem mocy
  • +10 do testu Focus Power za obniżenie o 1 Psy Rating
  • +10 do testu za przedmiot Psy-Focus

Yoshiko musi wypaść na kościach 50 i mniej, by uzyskać standardowy sukces.

Jako że jest sankcjonowanym psykerem, tylko w wypadku dubla będzie musiała rzucić na tabelkę Psychic Phenomena.

...

Rzuty:
Wyniki
Zużyłam 1 fate point na przerzut (aktualny stan: 1/4).
Wypadło mi 23/50, czyli osiągnęłam 2 poziomy sukcesu. Konieczny będzie rzut MG na Siłę Woli Dareka, by sprawdzić, czy i w jakim stopniu mi się powiodło.
Bez dubla na kościach rzut na Psychic Phenomena nie jest konieczny.
Rzuciłam też test telepatii (PR1), by móc przekazywać informacje towarzyszom. Wyszło mi 53/50, ale, jako że oni zgadzają się na przekazywanie im komunikatów, to wyrzucają dobrowolnie 100, co oznacza, że Yoshiko osiągnęła 4 poziomy sukcesu. Nie ma dubla, więc rzut na Psychic Phenomena nie jest konieczny.


 

Ostatnio edytowane przez Micas : 15-10-2020 o 21:07. Powód: Korekta Ordo.
Alex Tyler jest offline