Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2020, 14:56   #137
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja to sobie obmyśliłem tak, że przez intensywny stres zagrożenie życia, i kontakt z magią portalu transformacja przyspieszyła w nienaturalnym tempie, żeby wyjaśnić, dlaczego nie są już czarni, bo w opisie miasta było powiedziane, że wszyscy są biali.

W ostatnim poście tamtej sesji Jimmi dostał poważną wadę nieufność wobec dorosłych pomyślałem, że po ucieczce w trakcie której widział śmierć innych dzieci i doświadczył przymusowej fizycznej traumy, jaką była nagła transformacja i podróż do innego świata nabawiłby się PTST.

Co do religii jest rozerwany, bo czuje wdzięczność wobec mocy Wielkich Przedwiecznych, która pomogła mu i bratu uciec, ale przeraża go fanatyzm i szaleństwo Joego oraz mroczność tych bóstw. Religia I daje więcej wolności on zawsze lubił się uczyć więc jest zafascynowany chemią, jaką uprawiają kapłani ale nie podoba mu się że ryboludzie są traktowani jak murzyni w starym świecie więc nie jest super religijny.

Jest ciekawy przybyszów dlatego schował się w świątyni gdzie często siedzi, żeby obserwować alchemiczne eksperymenty. Chciałby wiedzieć co się dzieje w dawnym świecie i uczyć się od przybyszy, ale boi się ujawniać swojej wiedzy, żeby Przybysze albo mieszkańcy wioski go nie zlinczowali. Boi się zaufać komuś tak jak zaufał dorosłym w sierocińcu, żeby znów go ktoś nie spróbował zabić ale jest to męczące.

Joey z kolej wyrósł na zradykalizowanego nastolatka i przyszłego terrorystę bracia coraz bardziej się od siebie oddalają bo mają odmienne wartości.
 
Brilchan jest offline