Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2005, 15:11   #12
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Oj, Afganistan czy Irak to tylko część terrorystów, która za przykład miała posłużyć. Pewnie, że są inne organizacje, całe mnóstwo o których nawet nie słyszałem...

Partyzantka zaś nie morduje obywateli... A jeśli ktoś to robi to nie jest partyzantem Tylko mordercą

Mój dziadek był w partyzantce i opowiadał wiele rzeczy. Ich działania zawsze wymierzony były przeciw wojsku okupanta, szpiegom (czy może łagodniej: osobom kooperującym) nigdy zaś przeciw ludności cywilnej.

Natomiast jeśli idzie o Irlandię, wspominałem TYLKO i wyłącznie o IRZE, która była (bo już się rozwiązała) jedyną na świecie legalnie działającą organizacją terrorystyczną!
W Irlandii się mordowali, oczywiście - dlatego takim szacunkiem darzę U2, którzy to mieli swój niepodważalny wkład w załagodzenie irlandzkich konfliktów...

A co do fanatyzmu to prawda - jak każda skrajność - jest szkodliwy...
 
Hood jest offline