Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2020, 20:42   #38
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Vir wiedział bardzo dokładnie jak usiądzie Loeb Darek. Stifmayer wiedział jakie pozycje zająć. A Darek korzystał z rad swoich ludzi. Dlatego Vir wybrał takie miejsce a nie inne. Gdyby chciał sprzątnąć Dareka, to Stifmayer pierwszy wskazałby potencjalne miejsca w których mógłby się ustawić.

Zastanawiał się kim jest Stifmayer. Czy był ulepszony? Kto uczył go zabijać? Dlaczego pracował dla Dareka? Przekonania czy jedynie pieniądze?

Vir był hodowany. Wyłapany z wytrzymałych fizycznie mieszkańców prymitywnej planety. Jego ciało nadal pokrywały tribale wytatuowane gdy w wieku lat siedmiu przechodził ceremonię inicjacji i otrzymał swoją włócznie.

Ale to były czasy barbarzyństwa. Czasy, które należało zapomnieć. Błogosławieństwem Boga-Maszyny byli ci, którzy go stamtąd zabrali. Ci którzy ulepili go od nowa z tej twardej gliny. Ci, którzy poprawili jego DNA. Ci, którzy zaopatrzyli jego ciało w komponenty maszyny. Dali mu błogosławieństwo Omnisjasza. Nie oczekując niczego więcej, ponad bezwarunkowego posłuszeństwa.

Optyczny mechadendryt obserwował i rejestrował spotkanie. Czekał na sygnał. Trzykrotne odwrócenie głowy w lewo, żeby się zmyć. Podrapanie się, żeby zacząć symfonię zabijania.

Odwrócił się opierając lufę o niski gzyms. Dbał, żeby jego krwistoczerwona szata pozostawała w cieniu. Vir dzięki ramieniu optycznemu mógł mieć oczy dookoła głowy. A co potrafił Stifmayer?

To miało się dopiero okazać. Snajper był zbyt daleko, żeby implant mógł go wyskanować.

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline