Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2020, 13:22   #313
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Termin na odpis zaktualizowany na 1 stronie (23.10.2020).
Aczkolwiek w przypadku walk to to taki widmo termin. Pewnie, tak jak przy nothiku, walke rozegramy sobie w komentarzach, co nieco zwiększy dynamikę. (oczywiście deklaracje w postach są równoważne)

Stalowy
Nie wiem ile trwa wydłubywanie oka, ale to chyba dobrze o mnie świadczy Uznajmy, że wydłubał je, jak towarzysze wchodzili na górę.

Wszyscy
To co sobie nie ustaliliśmy to terminy deklaracji akcji podczas walk. Ciężko żeby czekać tydzień na jedną deklaracje do jednej rundy. Póki co poszło to bardzo sprawnie, ale chciałbym żeby były zasady jasne, coby nie było potem niesnasek.

Proponuję:
jeżeli ktoś nie odzywa się 2 doby to przechodzi na autopilot mechaniczny, który trwa aż się odezwie. Nie powoduje to żadnych pretensji z mojej strony, ani celowych, złosliwych pstrykulców w nos (to tylko w przypadku opóźniania tych terminów z 1 posta :P).
Będę się starał grać na autopilocie ostrożnie, acz trzeba się liczyć z tym że pewnie mniej efektywnie, jak sami byście zagrali z racji na niepełną znajomość mechaniki waszych postaci. (jak na razie wszystkie walki w tej sesji przegrałem!)

Nie dotyczyłoby to tej rundy.
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 17-10-2020 o 13:43.
Rewik jest teraz online