Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2020, 15:40   #39
Veynar
 
Veynar's Avatar
 
Reputacja: 1 Veynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputację
Venris nie zajął miejsca wskazanego przez Dareka. Doskonale zdawał sobie sprawę, że siadając w takim miejscu tylko wystawiania się na ostrzał przez okna. Wzrokiem zmierzył nieco przywódce przestępców starając się wybadać jego nastawienie. Po chwili zaczął przemowę, jego celem było wywarcie wrażenia osoby bardziej „swojej” niż pozostali. Był w końcu byłym przestępcą – nawet jeśli było to kilka lat wcześniej i na innej planecie.

-Wiecie co jest solidnie pojebane? Jakiś czas temu ktoś bardzo bogaty i wpływowy postanowił, że zwykłe sobotnie popołudnie jest nudne bez elementów odpowiednio urozmaicających życie. Przez jakiś czas zastanawiał się po czym stwierdził „muszę to mieć”. Tylko to wystarczyło by wyciągnąć gangera z underhive oraz wszystkich tych specjalistów w swojej dziedzinie i o różnych pochodzeniach aby zdobyć upragniony merch. - zatoczył ręką wskazując towarzyszy – Jak, oprócz nadęty arystokratyczny skurwysyn, mógłbym nazwać tego typu osobę? Niestety muszę nazywać ją szefem. Ale, jak to mówią, business is business. Nasz pracodawca ma pieniądze, dużo pieniędzy, z którymi, w wyjątkowych okolicznościach, lubi się rozstawać. Taką okazję mamy właśnie teraz i mam przeczucie graniczące z pewnością, że możemy sobie nawzajem pomóc. Wiesz o czym mówię prawda? Osoba władająca całą okolicą z pewnością ma dostęp do nieco bardziej wyszukanych zabawek, które interesują możnych. -

Rzut na inquiry – Venris chciałby uzyskać bezpośrednie potwierdzenie dostępu Dareka do xenotechu.

Mały komentarz z mojej storny. Venris był w pierwotnej wersji postacią dużo bardziej walczącą. Zmieniłem mu część statystyk, ale pozostał mix, który nie sprawdzi się za bardzo tej sytuacji – nauczka na przyszłość aby nie robić postaci dobrej „po trochu” we wszystkim.

Fellowship 40, rzut 46

Venris ma jednak talent Peer, który dodaje mu +10 do Fellowship i Influnece w przypadku kontaktów ze światkiem przestępczym. Jeżeli ma to teraz zastosowanie to oznaczałoby 1 poziom sukcesu.

Ponieważ Venris nie chce zaprzepaścić sytuacji testowaniem innych umiejętności, w których nie jest wyszkolony jego plan to przedstawienie Scipio jako faktycznego negocjatora z rodu szlacheckiego.


-Tyle słowem wstępu. Nie chcę marnować twojego czasu dlatego, skoro formalności mamy już za sobą, chciałbym przedstawić oświeconego Scipio, który został upoważniony przez naszego pracodawcę do prowadzenia faktycznych negocjacji. Pamiętaj też, że wszyscy zarobimy tylko jeśli się dogadamy. Oczywiście możesz nasz wszystkich powystrzelać- rzucił butnie – ale będzie to tylko stratą znakomitej okazji do zarobienia poważnych pieniędzy.-

Nie czekając na reakcję były ganger zwolnił środek pomieszczenia dla Scipio wracając do reszty.
 
__________________
Victory or Death
Veynar jest offline