Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2020, 08:50   #103
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
No to pierwsza walka na rozgrzewkę

Ini:
  • Jane
  • Rita
  • Sam
  • Nicodemus
  • Enola
  • Couryn i Sheera
  • Zombies
Mapka:

1 square = 5 feet



Na temat zombiaków wiecie ogólnie, że to powołane do życia przez negatywną energię (nekromancką bądź kapłańską) bezmyślne stwory, które potrafią jednak wykonywać jakieś proste komendy narzucone im przez ich “pana” Mogą również powstawać spontanicznie z grobów/z martwych, jeśli jakiś obszar nasycony był magią nekromancką.

Co do walki:
Robimy tak, jak to się u mnie robi w Reign of Winter, czyli w swoich postach (i komentarzach) dajecie deklaracje na 1 rundę, a potem lecimy w komentach z deklaracjami na kolejne rundy i tak aż do zakończenia całej walki. Potem ja ją podsumowuję w swoim poście i pcham akcję dalej. Acha, zombiaki mają SQ staggered, zatem w trakcie swojej rundy mogą wykonywać jedynie ruch albo akcje standardowe, ale nie oba naraz.

NA POSTY CZEKAM DO PIĄTKU, ale z deklaracjami postarajcie się wyrobić szybciej, ja również będę się starał rozliczać walkę w miarę na bieżąco.
 

Ostatnio edytowane przez Ayoze : 18-10-2020 o 08:55.
Ayoze jest offline