Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2020, 14:45   #15
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Stan rekrutacji na 18/10/20

Szanowni, drużyna zaczyna nabierać realnych kształtów. Na tę chwilę mamy cztery zgłoszenia pewne (Joer, Lua Nova, Rudaad, Witch) oraz dwa wstępne (Nanatar, Zuzu).

Abyście wiedzieli, z kim ramię w ramię przyjdzie Wam walczyć o przetrwanie w trzewiach Enklawy zdradzę, że w skład drużyny wejdą:

- albinoska-wizard Małpka;
- albinoska-bękart wojny Atego:
- maruder-biofreak Mitoman (aczkolwiek biorąc pod uwagę klimat scenariusza proponowałbym zdrobnienie Świrek);
- maruder-tracker Łasica.

Koncepty Zuzu i Nanatara nie są jeszcze znane, ich zgłoszenia są wstępne.

Przypominam, że oryginalny termin startu sesji to 15/11/20, ale jeśli wcześniej skompletujemy wszystkie KP, nie widzę problemu w tym, aby zacząć zabawę trochę wcześniej. Ja sam mam przejściowo pewien kłopot z komputerem, który najwyraźniej definitywnie wyzionął ducha i zostałem skazany na postowanie ze smartfona, ale powinienem się z tym w miarę szybko uporać.
 
Ketharian jest teraz online