Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2020, 12:01   #158
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Fleetnes pozwoliłoby poprawić szybkość Twojej postaci, choć nie na tyle, żeby miało to znaczenie fabularne w tej scenie. Kosztowałoby Rouse Check. Jeżeli chcesz, to ok, aczkolwiek odradzam, bo nie przewiduję w tej chwili żadnego rzutu w tej scenie.

Zdolność 1 poziomu jaką jest Rapid Reflex pasowałaby tutaj dużo bardziej, bo znalazłaby odwzorowanie w szybszych ruchach postaci. Niestety Tony nie dysponuje tą dyscypliną.

Przypominam, że Jeńcy pozbawieni tak dużej ilości krwi są nieprzytomni. Za wyjątkiem tej martwej, która nieprzytomna nie jest.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline