Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2020, 14:37   #513
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Daichi i Aiko
Kendo kiwnął głową.
- Tak, to taki choć chyba odrobinę mu się przytyło. – rzekł wymieniając znaczące spojrzenie – Zostawił numer telefonu, a po za tym powiedział, że wie gdzie mieszkacie i sam was odwiedzi… – znowu spojrzał znacząco – Fortepian znaleźliśmy podczas czyszczenia magazynów i nikt nie wie jak tam się znalazł. Dalibyśmy na licytację na fundusz pomocy ofiarom przestępstw. Mamy tam też główkę kapusty w słoiku sprzed ponad półwieku i maskę oni oraz parę innych – potem popatrzył na Aiko – Przesłuchamy ich na komisariacie, tak samo jak i ducha. To będzie… Trudne i mam nadzieję, że… nie sprawią problemów, jeśli rozumiesz c mam na myśli. To jednak sprawa dotycząca jednego z nas, więc trzeba podejść do niej bardzo poważnie… A może pani Naga nam pomoże? Tu jednak prawomocność zeznań nie jest najważniejsza więc będzie miała wolną rękę, a po za tym… Cóż to obcokrajowcy i pracujący dla obcego wywiadu jeśli służył z nimi nocny łowca. Jeszcze jakieś pytania.
Migmar
Ikki zrobiła wielkie oczy.
- Mój brat nie ma siepaczy tylko łamignatów… Choć chyba to to samo. – jednak na dźwięk słowa fanka odpowiedziała – Och, jest moją fanką? To wspaniale! Znaczy to straszne, że porwała dziecko, naprawdę okropne. Pomogę ci!
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline