Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2020, 11:24   #973
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Hej wszystkim!

Właśnie dopinam posta z początkiem nowego rozdziału, będzie jeszcze dzisiaj na forum, więc przy okazji witam w trzecim rozdziale naszej kampanii!
Zgodnie z ustaleniami zmieniamy trochę zasady naszej gry (umieszczę to wszystko też w pierwszym poście w komentarzach)
- Karta postaci: Statystyki postaci muszą znajdować się na karcie na MW, którą mi udostępniacie (TheBlind), ale takie rzeczy jak ekwipunek czy księgi czarów możecie trzymać na docu, o ile link będzie na MW
- Rzuty - większość z was preferuje, żebym to ja rzucał, ale nie mam problemu, żebyście rzucali za wasze postacie, przyspieszy to akcje
- Tempo - 5 dni dla was, 2 dni dla mnie, postarajmy się, żeby kolejka nie trwała dłużej niż tydzień
- Doc - doca ograniczamy do minimum, czyli walki i jakieś krótsze dialogi, o ile wszyscy uczestniczący w rozmowie gracze wyrażą zgodę. Pytania do mnie albo w komentarzach, albo na HO

Poza tym, powstrzymujemy się od omawiania planów i wielkich narad ingame - strasznie spowalnia to grę i generuje masę problemów. Takie rzeczy w komentarzach, albo na HO sesyjnym.

Koniec ogłoszeń parafialnych, powodzenia i życzę miłej gry!

EDIT: Post jest, termin na odpis do końca niedzieli (25.10)
 

Ostatnio edytowane przez Sindarin : 20-10-2020 o 11:46.
Sindarin jest offline