Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2020, 12:52   #207
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Zaczęli grać poważnie, w pierwszym odruchu Duncan chciał zrobić to samo, co zrobił, gdy poprzednio był w podobnej sytuacji i użyć mocy fal dźwiękowych, aby obezwładnić tego faceta i uciec! W końcu, jeżeli teraz okaleczą, jej nogi to ograniczą jej, możliwość, poruszania się. Kto, jakie nieludzkie eksperymenty wymyślą dalej?! Odcięcie ręki, żeby spróbował muzyką zatrzymać upływ krwi?!

Wziął głęboki oddech, który można było odebrać, jako przerażenie na widok naładowanego pistoletu i zaczął wyliczać, dlaczego taki plan jest złym pomysłem:

- To nie był jakieś niedofinansowany sekretny projekt w opuszczonym magazynie z grupą pięciu osób jak ostatnio. Tu mieli poważną kasę, więc ochrona też nie ograniczy się do tego jednego gościa ze spluwą. Gdyby dał z siebie wszystko, pewnie dałby radę obezwładnić tego tutaj i rozbić klatkę, ale co dalej? Nie miał zielonego, pojęcia gdzie są, nie miał swojego sprzętu gdyby stąd wybiegli zaraz grupa ochroniarzy, którzy zabiliby, jego przyjaciółkę skrzypaczkę a jego samego obezwładnili tym razem dużo skuteczniej.

- W Glasgow ryzykował tylko swoim życiem, nie miał prawa stawiać na szali jej życia. Poza tym nawet, jeżeli jakimś cudem by się stąd wydostali ShiNa nie wybaczyłaby mu gdyby zostawił resztę zespołu szczególnie jej dziewczyny.

- To nie jest zwykła ucieczka, ale infiltracja jego zespół nie jest jednymi, którzy się tutaj liczą! Co z Pani Johnson jej zaginiona córka Monicą? Co z innymi "obiektami "? Przodkowie jedni wiedzą ilu innych, biedaków tu uwięzili? Oni też potrzebują, pomocy oraz ratunku.

- Dostał właśnie potwierdzenie, że śledzą jej falę mózgowe, jeżeli wykryją, że jego gra nimi nie manipuluje, uznają to za odmowę współpracy...

Właśnie, dlatego umówił się z chłopakami. Znał ich dość słabo, ale musiał zaufać, że są w drodze, być silny duchem, trzymać asa w rękawie i kupić więcej czasu.

- Kiedyś zrobiłem coś podobnego, ale to był cały set muzyczny, wprowadziłem cały klub w rodzaj sennego transu tak, że gościu zupełnie nie zauważył, kiedy upadł i złamał rękę. Tam była to jednak zupełnie odmienna sytuacja, byli zrelaksowani i doprawieni alkoholem wy Doktorze właśnie zalaliście jej układ krwionośny pobudzaczami, do tego stresujecie biedaczkę zagrożeniem życia. Tak jak mówiłem wcześniej moja moc działa na to, co jest już w mózgu to długotrwały proces, który wy właśnie bardzo utrudniliście. Nie mówię, że tego nie da się zrobić ani nie odmawiam współpracy, ale żeby głębiej wejść, komuś pod czachę potrzebuje więcej niż jednej piosenki szczególnie jeżeli chcecie, żebym osłabił coś tak głęboko zakodowanego jak reakcja bólowa - Próbował przekonać.

Jeżeli uzyska zgodę spróbuje zagrać składankę piosenek z lat 80tych, które jego przyjaciółka tak lubi. Najpierw spróbuje ją uspokoić, aby potem spróbować wmówić jej za pomocą swojej mocy, że jest silna, niepokonana i nie czuje bólu.

______

Przekonywanie na Doktora jeżeli nie uda się rzut, to zużyje fuksa, żeby go przekonać. Chodzi o to, żeby kupić jak najwięcej czasu. Może nawet 45 ?

Zastosowanie mocy tak jak w opisie postara się pociągnąć ile się da

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 21-10-2020 o 15:32.
Brilchan jest offline