Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2020, 19:47   #2
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Poziom opadał i opadał to i nie dziwne, że zapomnieli o tym i zajęli się rozwijaniem planszówek. Monolith Arena wydaje się fajniejszy niż Neuroshima Hex (choć neuro ma milion dodatków, a do tej pory M.A. tylko 2). Bohater Maxx był ok i dobrym akcentem zakończyli zabawę.

Mimo to mam prawie wszystkie, ale nie mam ochoty uzupełniać kolekcji (no dobra - ostatnie uzupełnienie: Detroit; jakbym widział Łowca Mutantów / Zabójca Maszyn to bym kupił). Neuro 1.5, Detroit, Bohater2, Bestiariusz Bestie, Bohater3, BohaterMaxx, MistrzGry2, Ruiny, Zabić szczura, Krew i Rdza, Krew i Rdza2, Gladiator i Nowy Jork są do kupienia w Planszomanii w Warszawie (aktualnie). Korciło mnie, żeby kupić KiR1, ale darowałem sobie. A resztę mam.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem