Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2020, 21:20   #3
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Ja jednak cały czas czuję niedosyt jeśli chodzi o oficjalnie opisany świat Zasranych Stanów Zjednoczonych. Z chęcią przytuliłabym jeszcze parę świeżych dodatków uzupełniających uniwersum.

Jeśli chodzi o książeczki to do kompletnej kolekcji brakuje mi jeszcze NS w wersji 1.0, Detroit, Bestiariusz: Maszyny i limitowanego boxu Molocha. Oferty sprzedaży przyjmuję na PW! Ale coś słyszałam, że są plany wznowienia niektórych dodatków. Miejmy nadzieję, że między innymi Detro, bo ja już nawet bym do 250 zł dała za to wydawnictwo.

BTW. Napisz coś więcej o Monolith Arena (w osobnym wątku), bo nigdy się nawet z tytułem nie spotkałam, a skoro są jedynie 2 dodatki to jest szansa w miarę tanio sobie tą planszówkę skompletować.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem