Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2020, 04:21   #118
Witch Slap
 
Witch Slap's Avatar
 
Reputacja: 1 Witch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputacjęWitch Slap ma wspaniałą reputację
@MG

Odpisałam w kp 10 pestek .40SW za poprzedni i teraźniejszy nocleg.

@Ekipa z jeepa
Posta wrzuciłam bo mnie wessie praca pewnie do poniedziałku, z krótką przerwą żeby sobie przypomnieć jak to jest pomieszkać chwilę we własnym domu i podlać kwiatki. Siły na pewno nie znajdę na długie pisanie i wstawianie czegokolwiek poza swoimi zwłokami do łózka

Post wyszedł długi, nie w klimacie Prawdziwego Neuro i nie ma co czytać, bo to tylko nawała zdań bez wpływu na nikogo poza Upiorzycą. W telegraficznym skrócie jeśli ktoś z ekipy potrzebuje Federatki to będzie u siebie w pokoju. Kopnięta przez pw dam radę napisać ze dwa zdania na docu co kilka(naście) godzin, ale wciąż podtrzymuję ofertę łóżka za free jeśli któreś z Was reflektuje A teraz może jeszcze mi się uda skrobnąć przed snem coś innego.

Trzymajcie się zdrowo i pamiętajcie o szalikach, bo już wieje diabłem z rana i wieczorami
 
__________________
'- Moi idole to Kylo Ren i Ojciec Dyrektor.'
Witch Slap jest offline