Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 13:51   #96
Morfik
 
Morfik's Avatar
 
Reputacja: 1 Morfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputację
*Niedobrze! Za duzo tu osob. Pora konczyc.*- pomyslal szybko Vedin. Nagle zauwazyl, ze drugi krasnolud zaczyna go atakowac. -Kolejny madry krasnolud!- krzyknal i zrobil unik. Jezeli udalo mu sie, od razu po zrobieniu uniku Vedin rzucil na krasnoluda czar Fear(5). Jezeli udalo sie: -To mu da troche czasu na ochloniecie.- powiedzial Vedin na widok krasnoluda, ktory nie mogl zapanowac nad ucieczka, ktora sprawil czar Vedina. Teraz odwrocil sie spokojnie do Thaliona. -Mozna powiedziec, ze mielismy tu z Walhirem mala wymiane zdan. I jego i mnie ponioslo troche.- powiedzial Vedin jak gdyby nic sie nie stalo. Teraz zwrocil sie do Walhira -Wiec co krasnoludzie, z nami zgoda co?- rzekl Vedin do Walhira. Podszedl do niego i niby obejmujac go w gescie przyjazni szepnal do ucha-Jeszcze z toba nie skonczylem, ale badz spokojny nie chcesz wzbudzic podejrzen wsrod naszych towarzyszy prawda?- odsunal sie od Walhira i rzekl do wszystkich-Jeszcze raz chcialbym przeprosic, ponioslo nas. Poszlo o drobnostke. Spodobala nam sie ta sama elfka... i glupio to jakos wyszlo. Teraz chcialbym zostac sam w pokoju.- powiedzial, jezeli wszyscy wyszli Vedin rzucil czar Summon Imp i przed nim pojawil sie maly stworek.- Witaj Gobrin mam dla ciebie zadanie.- powiedzial Vedin do malego stworka.-Wykonam kazde szefie.- odpowiedzial Gobrin.-Masz sledzic dla mnie tego krasnoluda z przypalona broda. Tylko tak zeby cie nie zauwazyl. Jezeli spotka sie z jakas elfka i da jej pewien helm masz natychmiast powiadomic mnie o tym. Zrozumiano?- zapytal. Rozumie sie.- odpowiedzial Gobrin i zniknal.
 
Morfik jest offline